Field Update (3.0.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Content
ur: متن

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Taxonomy term
ur: ٹیکسانمی ٹرم

en: Field
ur: فیلڈ

en: Update
ur: تجدید

en: Entity type
ur: Entity کی قسم

en: Bundle
ur: بنڈل
