Field Update (3.0.0) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Content
da: Indhold

en: - None -
da: - Ingen -

en: Taxonomy term
da: Ord i ordforråd

en: Field
da: Felt

en: Update
da: Opdatér

en: User
da: Bruger

en: Advanced
da: Avanceret

en: Basic
da: Grundlæggende

en: Entity type
da: Entity-type
