Field Update (3.0.0) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Taxonomy term
hr: Pojam taksonomije

en: Field
hr: Polje

en: Update
hr: Osvježi

en: User
hr: Korisnik

en: Advanced
hr: Napredno

en: Basic
hr: Osnovno

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta
