Field Update (3.0.0) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Taxonomy term
hu: Taxonómiakifejezés

en: Field
hu: Mező

en: Update
hu: Frissítés

en: User
hu: Felhasználó

en: Advanced
hu: Haladó

en: Basic
hu: Alap

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: Bundle
hu: Mezőköteg
