Field Update (3.0.0) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Content
hy: Պարունակություն

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Taxonomy term
hy: Տաքսոնոմիա տերմին

en: Field
hy: Դաշտ

en: Update
hy: Թարմացնել

en: User
hy: Օգտագործող

en: Basic
hy: Տարրական

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: Bundle
hy: Փաթեթ
