Field Update (3.0.0) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: - None -
mg: - Tsy misy -

en: Taxonomy term
mg: Teny ao amin'ny Taksonomia

en: Update
mg: Ovana

en: User
mg: Mpampiasa
