Field Update (3.0.0) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Taxonomy term
ru: Термин таксономии

en: Field
ru: Поле

en: Update
ru: Обновить

en: User
ru: Пользователь

en: Advanced
ru: Расширенные

en: Basic
ru: Основное

en: Entity type
ru: Тип сущности

en: Bundle
ru: Набор
