Field Update (3.0.0) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Taxonomy term
sv: Taxonomiterm

en: Field
sv: Fält

en: Update
sv: Uppdatera

en: User
sv: Användare

en: Advanced
sv: Utökad

en: Basic
sv: Grundläggande

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: Bundle
sv: Hopsamling
