Field Update (3.0.0) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Taxonomy term
ta: வகைப்பாட்டு சொல்

en: Field
ta: புலம்

en: Update
ta: புதுப்பிக்க

en: User
ta: பயனர்

en: Advanced
ta: மேம்பட்ட

en: Basic
ta: அடிப்படை

en: Bundle
ta: பொதி
