Field Update (3.0.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Field
th: ช่องรับข้อมูล

en: Update
th: ปรับปรุง

en: Advanced
th: ขั้นสูง

en: Basic
th: พื้นฐาน

en: Bundle
th: กลุ่ม
