Field Update (3.0.0) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Taxonomy term
tr: Sınıflandırma terimi

en: Field
tr: Alan

en: Update
tr: Güncelle

en: User
tr: Kullanıcı

en: Advanced
tr: Gelişmiş

en: Basic
tr: Temel

en: Entity type
tr: Varlık tipi

en: Bundle
tr: Paket (bundle)
