File Entity Browser (2.0.6) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
th: ข้อความนี้จะถูกใช้ โดยตัวอ่านหน้าจอ ,โปรแกรมค้นหา, หรือเมื่อไม่สามารถโหลดภาพ

en: Alternative text
th: ข้อความทางเลือก

en: Image style
th: ลักษณะของรูป

en: Weight for row @number
th: น้ำหนักของแถวที่ @number

[ctx: Sort order]
en: Order
th: Order
    In Context: Sort order
