File Entity Browser (2.0.8) - en to ms translation catalogue (7 entries)

en: Body
ms: Kandungan

en: Preview
ms: Pratonton

en: Filename
ms: Nama fail

en: About
ms: Perihal

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
ms: Teks ini akan digunakan oleh pembaca-pembaca skrin, engin gelintar, atau apabila imej tidak dapat dimuatkan.

en: Image style
ms: Stail imej

en: Weight for row @number
ms: Pemberat untuk baris @number
