File Entity Browser (8.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Preview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Filename
kn: ಕಡತದಹೆಸರು

en: File Browser
kn: ಕಡತ ವೀಕ್ಷಕ

en: ‹ previous
kn: ‹ ಹಿಂದಿನ

en: next ›
kn: ಮುಂದಿನ ›

en: Metadata
kn: ಮೆಟಾಡಾಟ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: « first
kn: « ಮೊದಲ

en: last »
kn: ಕೊನೆಯ »

en: About
kn: ಕುರಿತು
