File Entity Browser (8.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Body
te: వివరము

en: Preview
te: మునుజూపు

en: ‹ previous
te: ‹ గత

en: next ›
te: తదుపరి ›

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: « first
te: « మొదటి

en: last »
te: చివరి »

en: About
te: గురించి

en: - All -
te: - అన్ని -
