File Entity Browser (8.x-1.0-alpha1) - en to ky translation catalogue (5 entries)

en: ‹ previous
ky: ‹ мурнунда

en: next ›
ky: соонда ›

en: « first
ky: « бирги

en: last »
ky: сөөлгү »

en: About
ky: Дугайында
