File Entity Browser (8.x-1.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Filename
bg: Име на файла

en: ‹ previous
bg: ‹ предишна

en: next ›
bg: следваща ›

en: Apply
bg: Търси

en: « first
bg: « първа

en: last »
bg: последна »

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
bg: Този текст се ползва от екранни четци, търсачки или когато изображението не може да бъде заредено.
