File Entity Browser (8.x-1.0-alpha2) - en to et translation catalogue (28 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Reset
et: Tühista

en: Preview
et: Eelvaade

en: Filename
et: Failinimi

en: File MIME type
et: Faili MIME tüüp

en: File size
et: Faili suurus

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Created date
et: Loomise kuupäev

en: File Browser
et: Failibrauser

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: Apply
et: Rakenda

en: « first
et: « esimene

en: last »
et: viimane »

en: Offset
et: Nihe

en: About
et: Programmist

en: Embed
et: Manus

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
et: Seda teksti kasutavad ekraanilugejad, otsingumootorid ning näidatakse siis, kui pilti pole võimalik laadida.

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Alternative text
et: Alternatiivne tekst

en: Image style
et: Pildi stiil

en: Weight for row @number
et: Rea @number kaal

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

[ctx: Sort order]
en: Order
et: Järjestus

en: Entity browser
et: Olemi lehitseja
