File Entity Browser (8.x-1.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (20 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Reset
eu: Garbitu

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Filename
eu: Fitxategi izena

en: File MIME type
eu: Fitxategiaren MIME mota

en: File size
eu: Fitxategi tamaina

en: Desc
eu: Beheraka

en: Created date
eu: Sortze data

en: File Browser
eu: Fitxategi nabigatzailea

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: Apply
eu: Ezarri

en: « first
eu: « lehenengoa

en: last »
eu: azkena »

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: About
eu: (r)i buruz

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Image style
eu: Irudiaren tankera

en: Asc
eu: Goraka
