File Entity Browser (8.x-1.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (23 entries)

en: Body
sk: Text

en: Preview
sk: Náhľad

en: Filename
sk: Názov súboru

en: File MIME type
sk: MIME typ súboru

en: File size
sk: Veľkosť súboru

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Created date
sk: Dátum vytvorenia

en: File Browser
sk: Prehliadač súborov

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: Apply
sk: Použiť

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: Offset
sk: Ofset

en: About
sk: Informácie o

en: Embed
sk: Vložiť

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
sk: Tento text bude použitý čítačmi obrazoviek, vyhľadávačmi, alebo keď obrázok nie je možné zobraziť.

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: Weight for row @number
sk: Váha riadku @number

en: Asc
sk: Vzostupne
