File Entity Browser (8.x-1.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (28 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Reset
sv: Återställ

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: Filename
sv: Filnamn

en: File MIME type
sv: Typ av MIME för filen

en: File size
sv: Filstorlek

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Created date
sv: Skapad datum

en: File Browser
sv: Filhanterare

en: ‹ previous
sv: ‹ föregående

en: next ›
sv: nästa ›

en: Apply
sv: Applicera

en: « first
sv: « första

en: last »
sv: sista »

en: Offset
sv: Kompensera

en: About
sv: Om

en: Embed
sv: Bädda in

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
sv: Denna text kommer att användas av skärmläsare, sökmotorer eller när bilden inte kan laddas.

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Alternative text
sv: Alternativ text

en: Image style
sv: Stilmall för bild

en: Weight for row @number
sv: Vikt för rad @number

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

[ctx: Sort order]
en: Order
sv: Ordning

en: Entity browser
sv: Objektläsare
