File Entity Browser (8.x-1.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: Filename
ug: ھۆججەت نامى

en: File size
ug: ھۆججەت سىغىمى

en: ,
ug: ،

en: Sort by
ug: تىزىش

en: ‹ previous
ug: ‹ ئالدىنقى بەت

en: next ›
ug: كىيىنكى ›

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: « first
ug: «1-بەت

en: last »
ug: ئاخىرقى »

en: About
ug: ھەققىدە

en: - All -
ug: ھەممىسى
