File Entity Browser (8.x-1.0-alpha3) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: Reset
ast: Reafitar

en: Preview
ast: Entever

en: Filename
ast: Nome del ficheru

en: File size
ast: Tamañu del ficheru

en: ‹ previous
ast: ‹ anterior

en: next ›
ast: siguiente ›
