File Entity Browser (8.x-1.0-alpha3) - en to az translation catalogue (22 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Preview
az: Önizləmə

en: Filename
az: Fayl adı

en: File MIME type
az: Fayl MIME tipi

en: File size
az: Fayl ölçüsü

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: ‹ previous
az: ‹ əvvəlki

en: next ›
az: növbəti ›

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: « first
az: « ilk

en: last »
az: son »

en: Offset
az: Ofset

en: About
az: Haqqında

en: Embed
az: Yerləşdirin

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Alternative text
az: Alternativ mətn

en: Image style
az: Şəkil üslubu

en: Weight for row @number
az: Sətir @number üçün çəki

[ctx: Sort order]
en: Order
az: Sifariş
