File Entity Browser (8.x-1.0-alpha3) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: Reset
eo: Restarigu

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: ‹ previous
eo: ‹ antaŭa

en: next ›
eo: sekva ›

en: Apply
eo: Apliku

en: « first
eo: « unua

en: last »
eo: fina »

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Image style
eo: Bilda stilo

en: Asc
eo: kreske
