File Entity Browser (8.x-1.0-alpha3) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Body
ml: ഘടന

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Preview
ml: മുന്‍‌കാഴ്ച

en: Filename
ml: ഫയലിന്റെ പേര്

en: ‹ previous
ml: ‹ മുമ്പത്തേത്

en: next ›
ml: അടുത്തത് ›

en: « first
ml: « ആദ്യം

en: last »
ml: അവസാനത്തേത് »
