File Entity Browser (8.x-1.0-alpha3) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Body
mr: मुख्य

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Preview
mr: पुर्वदृश्य

en: Filename
mr: फाईलचे नाव

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: ‹ previous
mr: ‹ मागे

en: next ›
mr: पुढे ›

en: « first
mr: « प्रथम

en: last »
mr: अंतिम »
