File Entity Browser (8.x-1.0-alpha3) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Preview
sl: Predogled

en: Filename
sl: Ime datoteke

en: File size
sl: Velikost datoteke

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: « first
sl: « prva

en: last »
sl: zadnja »

en: About
sl: O modulu

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
sl: To besedilo bo prikazano zaslonskim bralnikom, iskalnikom ali, ko slike ne bo mogoče naložiti.
