File Entity Browser (8.x-1.0-alpha4) - en to el translation catalogue (24 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Filename
el: Όνομα αρχείου

en: File MIME type
el: MIME τύπος του αρχείου

en: File size
el: Μέγεθος αρχείου

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Created date
el: Ημερομηνία δημιουργίας

en: File Browser
el: Εξερευνητής αρχείων

en: ‹ previous
el: ‹ προηγούμενη

en: next ›
el: επόμενη ›

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: « first
el: « πρώτη

en: last »
el: τελευταία »

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: About
el: Περί

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
el: Αυτό το κείμενο χρησιμοποιείται από προγράμματα ανάγνωσης οθόνης, μηχανές αναζήτησης, ή όταν η εικόνα δεν μπορεί να εμφανιστεί.

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Image style
el: Στυλ εικόνας

en: Weight for row @number
el: Βάρος για τη γραμμή @number

en: Asc
el: Αύξ

[ctx: Sort order]
en: Order
el: Σειρά
