File Entity Browser (8.x-1.0-alpha4) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: Reset
is: Endursetja

en: Preview
is: Forskoða

en: Filename
is: Skráarnafn

en: File size
is: Skráarstærð

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Created date
is: Dags. stofnað

en: ‹ previous
is: ‹ fyrri

en: next ›
is: næsta ›

en: Apply
is: Virkja

en: « first
is: « fremsta

en: last »
is: aftasta »

en: About
is: Um

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -

[ctx: Sort order]
en: Order
is: Röð
