File Entity Browser (8.x-1.0-alpha4) - en to jv translation catalogue (16 entries)

en: Body
jv: Isi

en: Reset
jv: Baléknā

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Filename
jv: Jeneng File

en: File size
jv: Ukuran berkas

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: ‹ previous
jv: ‹ sakdurungé

en: next ›
jv: sakwisé ›

en: « first
jv: « pertama

en: last »
jv: terakhir »

en: About
jv: Ngenani

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
jv: Teks iki digunakaké dening tukang maca layar, mesin penggolékan, utāwā nalikā gambar ora bisa diamot.

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Image style
jv: Gagrag gambar

en: Weight for row @number
jv: Bobot kanggo baris @number

en: Asc
jv: Urut Maju
