File Entity Browser (8.x-1.0-alpha4) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Body
km: តួ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Filename
km: ឈ្មោះ​ឯកសារ

en: File size
km: ទំហំ​ឯកសារ

en: ‹ previous
km: ‹ មុន

en: next ›
km: បន្ទាប់ ›

en: « first
km: « ដំបូង

en: last »
km: ចុងក្រោយ »

en: About
km: អំពី

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
km: អត្ថបទ​នេះ​នឹង​ត្រូវ​ប្រើ​ដោយ​កម្មវិធី​អាន​អេក្រង់​ ម៉ាស៊ីន​ស្វែង​រក​ ឬ​នៅ​ពេល​មិន​អាច​ផ្ទុក​រូប​ភាព​បាន​ ។

en: Image style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព

en: Weight for row @number
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់​ជួរដេក @number
