File Entity Browser (8.x-1.0-alpha4) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: Filename
my: ဖိုင်အမည်

en: ‹ previous
my: ‹ ယခင်

en: next ›
my: နောက် ›

en: « first
my: « ပထမ

en: last »
my: နောက်ဆုံး ›

en: About
my: အကြောင်း

en: - All -
my: - အားလုံး -
