File Entity Browser (8.x-1.0) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Body
am: አካል

en: Preview
am: ቅድመ እይታ

en: Sort by
am: ደርድር

en: ‹ previous
am: ‹ ቀድሞ

en: next ›
am: ቀጣይ ›

en: « first
am: « መጀምሪያ

en: last »
am: መጨረሻ »
