File Entity Browser (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (25 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Filename
ca: Nom de fitxer

en: File MIME type
ca: Tipus MIME del fitxer

en: File size
ca: Mida del fitxer

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Created date
ca: Data de creació

en: File Browser
ca: Navegador de fitxers

en: ‹ previous
ca: ‹ anterior

en: next ›
ca: següent ›

en: Apply
ca: Aplica

en: « first
ca: « primer

en: last »
ca: últim »

en: Offset
ca: Desplaçament

en: About
ca: Detalls

en: Embed
ca: Incrustra

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
ca: Aquest text serà utilitzat pels lectors de pantalla, els cercadors o quan les imatges no es puguin carregar.

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Alternative text
ca: Text alternatiu

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: Weight for row @number
ca: Pes de la fila @number

en: Master
ca: Mestre

[ctx: Sort order]
en: Order
ca: Ordena
    en context: Classifica l'ordre
