File Entity Browser (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (24 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Preview
gl: Vista previa

en: Filename
gl: Nome de ficheiro

en: File MIME type
gl: Tipo MIME do ficheiro

en: File size
gl: Tamaño do ficheiro

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Created date
gl: Data de creación

en: File Browser
gl: Explorador de ficheiros

en: ‹ previous
gl: ‹ anterior

en: next ›
gl: seguinte ›

en: Apply
gl: Aplicar

en: « first
gl: « primeira

en: last »
gl: última »

en: Offset
gl: Desprazamento

en: About
gl: Información

en: Embed
gl: Incrustar

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
gl: Este texto será usado polos lectores de pantalla, motores de búsqueda, ou cando a imaxe non poda ser cargada.

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Alternative text
gl: Texto alternativo

en: Image style
gl: Estilo de imaxe

en: Weight for row @number
gl: Peso para a fila @number

[ctx: Sort order]
en: Order
gl: Orde
