File Entity Browser (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (18 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: Reset
hr: Poništi

en: Preview
hr: Pregled

en: Filename
hr: Naziv datoteke

en: File size
hr: Veličina datoteke

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Created date
hr: Nadnevak stvaranja

en: ‹ previous
hr: ‹ prethodna

en: next ›
hr: sljedeća ›

en: Apply
hr: Primjeni

en: « first
hr: « prva

en: last »
hr: posljednja »

en: About
hr: Opis

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
hr: Ovaj tekst će biti korišten u čitačima ekrana, pretraživačima ili kada sliku nije moguće prikazati.

en: Image style
hr: Stil slike

en: Weight for row @number
hr: Težina za red @number

en: Asc
hr: Uzlazno
