File Entity Browser (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (22 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: File MIME type
lt: Failo MIME tipas

en: File size
lt: Failo dydis

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Created date
lt: Sukūrimo data

en: File Browser
lt: Failų naršyklė

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: About
lt: Apie

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
lt: Šis tekstas naudojamas paieškos sistemų, ekranų skaityklių ar kai vaizdo neįmanoma įkelti.

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Alternative text
lt: Alternatyvus tekstas

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: Weight for row @number
lt: Eilutės @number svoris

[ctx: Sort order]
en: Order
lt: Rikiavimas
