File Entity Browser (8.x-1.0) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›

en: « first
mn: « эхний

en: last »
mn: сүүлийнх »
