File Entity Browser (8.x-1.0) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Body
si: බඳ

en: ‹ previous
si: ‹ පෙර

en: next ›
si: ඊලඟ ›

en: « first
si: « ප්‍රථම

en: last »
si: අන්තිම »

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
