File Entity Browser (8.x-1.1) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Body
af: Teks

en: Reset
af: Herstel

en: Preview
af: Voorskou

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: Apply
af: Pas toe

en: « first
af: « eerste

en: last »
af: laaste »

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
