File Entity Browser (8.x-1.1) - en to be translation catalogue (18 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: Reset
be: Скінуць

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Filename
be: Назва файла

en: File size
be: Памер файла

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Created date
be: Дата стварэння

en: File Browser
be: Файлавы браузэр

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: Apply
be: Ужыць

en: « first
be: « першая

en: last »
be: апошняя »

en: About
be: Аб

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
be: Гэты тэкст будзе выкарыстаны чытачамі экрану, пошукавымі рухавікамі, і тады, калі малюнак не можа быць загружаны.

en: Image style
be: Стыль выявы

en: Weight for row @number
be: Вага для радка @number

[ctx: Sort order]
en: Order
be: Парадак
