File Entity Browser (8.x-1.1) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Body
bn: কাঠামো

en: Preview
bn: প্রাক-প্রদর্শন

en: Filename
bn: ফাইলের নাম

en: ‹ previous
bn: ‹ পূর্ববর্তী

en: next ›
bn: পরবর্তী ›

en: « first
bn: « প্রথম

en: last »
bn: শেষ »

en: About
bn: সম্পর্কে
