File Entity Browser (8.x-1.1) - en to cy translation catalogue (14 entries)

en: Body
cy: Corff

en: Reset
cy: Ailosod

en: Preview
cy: Rhagolwg

en: File MIME type
cy: Math o ffeil MIME

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Created date
cy: Dyddiad y crewyd

en: ‹ previous
cy: < blaenorol

en: next ›
cy: nesaf >

en: Apply
cy: Ceisio

en: « first
cy: Cyntaf

en: last »
cy: olaf >>

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: Image style
cy: Arddull delwedd
