File Entity Browser (8.x-1.1) - en to fy translation catalogue (6 entries)

en: Body
fy: Berjochttekst

en: Preview
fy: Foarbyld

en: ‹ previous
fy: ‹ foarige

en: next ›
fy: folgjende ›

en: « first
fy: « earste

en: last »
fy: lêste »
