File Entity Browser (8.x-1.1) - en to hu translation catalogue (51 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Preview
hu: Előnézet

en: Filename
hu: Fájlnév

en: File MIME type
hu: Fájl MIME típus

en: File size
hu: Fájlméret

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Created date
hu: Létrehozás dátuma

en: File Browser
hu: Fájlböngésző

en: ‹ previous
hu: ‹ előző

en: next ›
hu: következő ›

en: Metadata
hu: Metaadat

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: « first
hu: « első

en: last »
hu: utolsó »

en: Offset
hu: Eltolás

en: About
hu: Leírás

en: Embed
hu: Beágyazás

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
hu: Ezt a szöveget olvassák be a képernyőolvasó programok, a keresőmotorok és ez jelenik meg a kép helyén, amíg az teljesen be nem töltődik.

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Alternative text
hu: Alternatív szöveg

en: Image style
hu: Képstílus

en: Upload files
hu: Fájlok feltöltése

en: Weight for row @number
hu: @number. sor súlya

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

[ctx: Sort order]
en: Order
hu: Rendezés

en: Files listing
hu: Fájlok listája

en: Dropzone library missing
hu: Hiányzó <em>Dropzone</em> függvénykönyvtár

en: No files yet
hu: Még nincsenek fájlok

en: File Browser Preview
hu: Fájlböngésző előnézet

en: Displays a preview of a file.
hu: Egy kép előnézetét jeleníti meg.

en: Provides an entity browser for files.
hu: Egy entitásböngészőt biztosít fájlokhoz.

en: imagesLoaded library missing
hu: Hiányzó <em>imagesLoaded</em> függvénykönyvtár

en: File Browser requires the imagesLoaded library. Download the newest release
    from https://github.com/desandro/imagesloaded releases and place it in /libraries
hu: A <em>File Browser<em> modulnak szüksége van az <em>imagesLoaded</em> függvénykönyvtárra. A legújabb kiadás a https://github.com/desandro/imagesloaded címről tölthető le. A letöltött kiadást a /libraries könyvtárban kell elhelyezni.

en: File Browser requires the Masonry library. Download the newest release from
    https://github.com/desandro/masonry/releases and place it in /libraries
hu: A <em>File Browser<em> modulnak szüksége van a Masonry függvénykönyvtárra. A legújabb kiadás a https://github.com/desandro/masonry/releases címről tölthető le. A letöltött kiadást a /libraries könyvtárban kell elhelyezni.

en: Provides a default Entity Browser for files, using Masonry and Imagesloaded.
hu: Masonryt és imagesloadedet használó alapértelmezett Entitásböngészőt biztosít.

en: Provides an example Content Type and Custom Block Type for File Browser.
hu: Egy példa tartalomtípust és egyéni blokktípust biztosít a File Browserhez.

en: Image Embed
hu: Képbeágyazás

en: Browser for files
hu: Fájlböngésző

en: Browser for files (modal)
hu: Fájlböngésző (szöveges terület)

en: File Entity Browser small thumbnail
hu: File Entity Browser kicsi bélyegkép

en: File Entity Browser thumbnail
hu: File Entity Browser bélyegkép

en: File Browser Reference
hu: Fájlböngésző hivatkozás

en: File Browser Image
hu: Fájlböngésző kép

en: An example Custom Content type that uses File Browser's Entity Browser and EntityReferenceImageFormatter.
hu: Egy példa egyéni tartalomtípus ami a Fájlböngésző Entitásböngészőjét és EntityReferenceImageFormatterjét használja.

en: Public files directory not writable
hu: A nyilvános fájlok könyvtára nem írható

en: The webserver needs to be able to write to the public files directory (public://). Please check your server configuration and try again.
hu: A webszervernek tudnia kell írni a nyilvános fájlok könyvtárát (public://). A szerver beállításainak ellenőrzése után újra meg lehet próbálni.

en: Selected one time | Selected @count times
hu[0]: Kiválasztva egyszer
hu[1]: Kiválasztva ennyiszer: @count
