File Entity Browser (8.x-1.1) - en to lv translation catalogue (23 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Filename
lv: Faila nosaukums

en: File MIME type
lv: Faila MIME veids

en: File size
lv: Faila izmērs

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Created date
lv: Izveides datums

en: ‹ previous
lv: ‹ iepriekšējā

en: next ›
lv: nākamā ›

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: « first
lv: « pirmā

en: last »
lv: pēdējā »

en: Offset
lv: Atkāpe

en: About
lv: Par

en: Embed
lv: Iekļaut

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
lv: Tekstu izmantos ekrāna lasītāji, meklēšanas dzinēji, vai brīžos, kad nevar ielādēt attēlu.

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Alternative text
lv: Atlernatīvs teksts

en: Image style
lv: Attēla stils

en: Weight for row @number
lv: Rindas svars @number
