File Entity Browser (8.x-1.1) - en to nl translation catalogue (29 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: File MIME type
nl: Bestands-MIME-type

en: File size
nl: Bestandsgrootte

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Created date
nl: Aanmaakdatum

en: File Browser
nl: Bestandsbrowser

en: ‹ previous
nl: ‹ vorige

en: next ›
nl: volgende ›

en: Metadata
nl: Metagegevens

en: Apply
nl: Toepassen

en: « first
nl: « eerste

en: last »
nl: laatste »

en: About
nl: Over

en: Embed
nl: Inbedden

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
nl: Deze tekst zal gebruikt worden door screen readers, zoekmachines of wanneer een afbeelding niet kan worden geladen.

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Alternative text
nl: Tekstalternatief

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: Upload files
nl: Bestanden uploaden

en: Weight for row @number
nl: Gewicht voor regel @number

en: Asc
nl: Oplopend

[ctx: Sort order]
en: Order
nl: Volgorde

en: Entity browser
nl: Entiteit-browser

en: Dropzone library missing
nl: Dropzone-bibliotheek ontbreekt
