File Entity Browser (8.x-1.1) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: ‹ previous
nn: < forrige

en: next ›
nn: neste >

en: Apply
nn: Bruk

en: « first
nn: « første

en: last »
nn: siste »

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
nn: Denne teksten vert nytta av skjermlesarar, søkemotorar, eller når biletet ikkje vert lasta.

en: - All -
nn: - Alle -
