File Entity Browser (8.x-1.1) - en to oc translation catalogue (21 entries)

en: Body
oc: Còs

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Preview
oc: Apercebut

en: Filename
oc: Nom del fichièr

en: File size
oc: Talha del fichièr

en: Sort by
oc: Triar per

en: Created date
oc: Data de creacion

en: ‹ previous
oc: ‹ precedent

en: next ›
oc: seguent ›

en: Apply
oc: Aplicar

en: « first
oc: « primièr

en: last »
oc: darrièr »

en: Offset
oc: Decalatge

en: About
oc: A prepaus

en: Embed
oc: Integrat

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
oc: Aqueste tèxte serà utilizat pels lectors d'ecran, los recercadors o quand los imatges es pas pòscan cargar.

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Image style
oc: Estil d'imatge

en: Weight for row @number
oc: Pes de la fila @number

en: Master
oc: Maître
